Pivní Ráj - Jihlavská Hospoda

užijte si skvěle načepované pivo

Rezervace

Ochrana dat

Jak jsou Vaše informace chráněny?

Přenos dat je zabezpečen prostřednictvím SSL protokolu. Vždy tedy při připojení k webu villa-eden.cz zkontrolujte, že přistupujete na web přes protokol https (adresa ve webovém prohlížeči bude tedy vypadat takto: https://www.villa-eden.cz/) a zabezpečení nevykazuje žádná upozornění o neplatnosti certifikátu.

Zabezpečené připojení zajišťuje především ochranu před odposloucháváním Vašeho spojení s naším webem a zamezuje úpravám informací třetími stranami v průběhu spojení.

Pro fungování šifrovaného spojení je vyžadována podpora technologie SNI Vaším prohlížečem a operačním systémem. SNI v současné době podporují všechny moderní prohlížeče i operační systémy.

V případě komplikací se zabezpečeným připojením se na nás neváhejte obrátit na emailu: info@buena-vista.cz.

Ukládáte informace o mé platební kartě?

Neukládáme. Údaje o Vaší platební kartě zadáváte při platbě do tzv. platební brány. Provozovatelem platební brány pro platbu kartou je společnost Global Payments Europe, s.r.o. Informace o platební kartě jsou nutné pouze k provedení platby. Z bezpečnostních důvodu je tedy nutné tyto údaje zadávat při každé platbě znovu. Údaje o Vaší platební kartě vyjma využití platební brány nikdy nikomu nesdělujte, ani nezasílejte.

Jaké údaje o uživatelích uchováváte?

Zejména z důvodu identifikace uživatele při komplikacích vyžadujeme před zakoupením vstupenek uvedení některých osobních údajů (jméno, příjmení, email, telefonní číslo apod.). Osobní údaje jsou uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a jsme vedeni v evidenci Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Veškerá komunikace s webem se řídí Obchodními podmínkami.

Darujte jedinečný zážitek!

Snadné a rychlé zakoupení poukazu online, zaslání emailem. Dárek, který potěší každého milovníka dobrého jídla!

Koupit poukaz Rezervovat stůl

Pivní Ráj - Jihlavská Hospoda Tolstého 1455/2, 586 01 Jihlava

+420 730 577 777 (volat jen v otevírací dobu)
info@pivniraj.com

Otevírací doba: ÚT - ČT 17:00 - 22:00
PÁ - SO 17:00 - 24:00
NE - PO ZAVŘENO

BYLI JSTE U NÁS SPOKOJENI? Ohodnoťte nás:

Děkujeme!